Çanta İmalatı

C-Post

Çanta İmalatı

Klasik naylon poşete yönelik getirilen düzenlemeler sonrası daha fazla ilgi görmeye başlayan çantalar, modern üretim yöntemleri ile markaların taleplerine uygun bir şekilde tasarlanıyor. Bez çanta modellerinin yanı sıra kağıt ve plastik çanta imalatına kadar geniş bir yelpaze içerisinde yapılan üretimlerle her sektörün gereksinimleri karşılanıyor. Ayrıca çantalara giydirilen kurumsal kimlikle marka sadakatinin oluşmasına yönelik çalışmalara pozitif bir katkı sağlanıyor.

Hangi tür çantalar imal ediliyor?

Klasik naylon poşetin doğada uzun süre atık olarak kalması ve çevre kirliğine yol açması nedeniyle bez çanta modellerine olan rağbet giderek artıyor. Çeşitli markalar, çevre politikaları gereğince bez çanta ürünlerine yönelmeye başladı. Özellikle promosyon ürünleri arasında son dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında ham bez çanta tasarımları yer alıyor. Bu çanta modelleri, tamamen doğal yapıları ve geri dönüşüme uygunlukları nedeniyle çevre dostu ürünler arasında bulunuyor.

Liflerin birbirlerine bağlanması ile oluşan bez çantalara uygun baskı teknikleri ile amblem ve logo giydirme işlemleri yapılıyor. Böylece ürünlerin marka imajına katkı sağlayan birer reklam aracına dönüşmesi sağlanıyor. Bez çantaların yanı sıra endüstriyel amaçlar için tercih edilen veya hırdavat ürünleri gibi malzemelerin saklanmasında çokça tercih edilen plastik çanta imalatları da söz konusudur. Modüler yapıya sahip plastik çantaların yanı sıra menteşeli plastik çanta imalatı da yapılabiliyor.

Kağıt çanta ürünleri

Modern ve estetik görünüme sahip karton veya kağıt çanta tasarımları da markalar için yapılan bir diğer çanta imalatıdır. Kağıt çanta ürünleri yine geri dönüşüme uygun yapıları ve doğada kaybolabilen özellikleri ile ön plana çıkıyor. Yatay veya dikey üretilen kağıt çanta tasarımları üzerine marka ve logo baskısı yapılarak markanıza özel bir çanta olması sağlanıyor. Kağıt çanta ürünlerinde birinci sınıf malzeme kullanılırken taşınacak ürün özelliklerine göre karton gramajına karar veriliyor. Amerikan Bristol veya kraft kağıt şeklinde farklı üretimler gerçekleştiriliyor. Kaliteli ve kurumsal kimliğinize uygun detaylara sahip çanta imalatı için yeni nesil ekipmanlara ve baskı tekniklerine sahip kurumumuzla iletişime geçin.