Poşet İmalatı

C-Post

Poşet İmalatı

Her kurumun ihtiyaç duyduğu poşet imalatı gelişmiş ekipman ve baskı teknikleri kullanılarak en üst kalitede üretiliyor. Market poşetlerinden, eczane ve çöp poşetlerine kadar her türlü ürün gamına yer vererek yapılan üretim müşteri taleplerini karşılayacak şekilde özelleştiriliyor. Özellikle kurumsal kimliğin öne çıkarılmak istendiği poşetlerde ileri baskı tekniklerinden yararlanılarak amblem ve logo baskıları gerçekleştiriliyor.

Ne tür poşet ürünleri imal ediliyor?

Endüstriyel kurumların ihtiyaç duyduğu poşet ürünlerinden, perakende sektörünün ihtiyacı olan ürünlere kadar geniş yelpazeyi kaplayan poşet üretimleri söz konusudur. Eczane poşetleri alanında ele geçirmeli veya atlet denilen klasik market poşet üretimleri yapılıyor. 10 mikrona kadar yoğun veya alçak yoğunlukta yapılabilen poşet ürünleri arasında dürüm poşetleri, çöp ve her türlü ihtiyaca özel poşet imalatı yapılabilir.

Minimal ürünler için üretilen estetik poşetlerle birlikte orta ve büyük boy poşetler de ürün gamımız içerisinde yer alıyor. Müşterilerin sahip olduğu ürünlerin özelliklerine göre poşet kalitesine ve ebadına doğru bir şekilde karar veriliyor. Üretilen poşetlerin birinci sınıf kalitede olmasına ve kurumsal kimliği yansıtmasına dikkat ediliyor. Özel poşet tasarımları ve taleplerine yönelik çözümler sunan markamızın ambalajlama ihtiyacınızı karşılayacak uzman bir ekibi bulunuyor.

Poşette kurumsal kimlik neden önemlidir?

Poşet üzerine giydirilen kurumsal kimlik sayesinde marka konumlandırma çalışmalarına olumlu bir yansıma söz konusu oluyor. Ayrıca marka bilinirliği konusunda da kurumsal kimliğe sahip poşetlerin etkileri büyüktür. Markaların kurumsal bütünlüğü oluşturmaları açısından da müşterilerine sundukları poşet üzerinde marka amblemi ve renklerinin olması önemlidir. Böylelikle müşteri sadakati gelişirken aynı zamanda bir reklam uygulamasına da imza atılmış oluyor.

Poşet imalatında kullanılan malzeme doğada hızlı çözülebilen yapıya sahiptir. Böylece klasik naylon poşet gibi doğada uzun süre atık halinde kalan ve doğayı kirleten bir yapıya sahip poşetlerin dağıtımı söz konusu olmuyor. Hızlı çözülebilen yapıdaki estetik poşet imalatı ile doğaya saygılı marka imajınızı koruyabilirsiniz. Uygun fiyata modern poşet imalatı yapan kurumumuz ihtiyacınıza özel poşet türlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor.