Kağıt Çantalar

Yaptığımız İşler

Kağıt Çantalar

Marka imajını taşıyan modern çanta: Kağıt çantalar… Son dönemde en çok tercih edilen çanta ürünleri arasında yerini alan kağıt çanta ürünleri, karton çanta olarak da bilinen ve yapısıyla minimal ürünleri taşımaya oldukça uygun çanta ürünüdür. Genel olarak marka promosyon çalışmalarında tercih edilen kağıt çantalar üzerine yerleştirilen logo, slogan ve amblem ile marka bilinirliğini arttırmayı hedefleyen firmalar tarafından tercih edilir.

Kulplu Kağıt Çanta

Kağıt Çantalar

Kulplu Körüklü Kağıt Çanta

Kağıt Çantalar

El Geçmeli Kağıt Çanta

Kağıt Çantalar

Kulplu Körüklü Kağıt Çanta

Kağıt Çantalar

Kağıt Eczane Çantası

Kağıt Çantalar

Üründeki modern ve estetik yapı sayesinde marka açısından prestij ve olumlu imaj sunan kağıt çantalar, uygun üretim ve baskı bedelleriyle de işletmelerin gözdesi.

Kağıt çanta tasarımları hakkında bilgi

Kağıt çantalar, sınırsız denilebilecek tasarım şekilleri ve formatları ile işletmeler için özelleştirilebilen esnek bir üründür. En çok tercih edilen modelleriyse yatay, dik veya körüklü kağıt çanta modelleridir. Bu ürünler arasından hangi modelin işletmeniz için uygun olduğuna karar verirken ürün gamınızı göz önünde bulundurmanızın faydası büyük. İşlevsellik açısından en çok tercih edilen ve hemen hemen her ürünü taşımaya elverişli yapıya sahip yatay ve dikey modeller, en çok kullanılan kağıt çanta tasarımlarıdır. Özellikle promosyon çalışmalarında uzun süreli reklam etkisi için gündelik kullanıma uygun yatay ve dikey modeller daha fazla tercih edilme eğiliminde.

Minimal ürünleri taşımaya uygun şekilde tasarlana kağıt çanta tasarımlarında tercih edilen hammadde kraft kağıtlardır. 250 gramlık kağıtlarla arzu edilen şekil ve baskısı yapılan kağıt çantalarda kuşe veya kroma denilen kağıt ürünleri de kullanılabilir. Amerikan Bristol karton ile de imal edilebilen kağıt çantalar, sınırsız renk seçenekleri ve ileri düzey baskı teknikleri ile marka amblem veya sloganını uzun süre deforme olmadan koruyabilir.

Kağıt çanta ebatları

Farklı tasarım stillerine sahip kağıt çantalar için ürün portföyünüze uygun ebatlarda üretimler yapılabilir. Üretim sırasında hedeflenilen kağıt çanta tasarımlarındaki estetik görünümü bozmamak ve minimal algıyı korumaktır. Ayrıca kurumsal çizgiyi sunarken gereksiz mesaj ve göz yorucu renklendirme işlemleri ile marka mesajını boğmaktan kaçınmaktır. Bu kriterlere dikkat edilerek arzu edilen ebat, model ve renkte kağıt çanta üretimi istenilen sayıda üretilebilir.