Kargo Poşetleri

Yaptığımız İşler

Kargo Poşetleri

Kargoculuk sektörü tarafından yoğun şekilde kullanılan kargo poşetleri işlevsel kullanım özellikleri ile. ön plana çıkıyor. Balonlu kargo poşetleri veya balonsuz poşetler şeklinde ayrılan paketleme sisteminin cepli cepsiz versiyonları da bulunuyor.

Kargo Poşeti

Kargo Poşetleri

Yapışkanlı Kargo Poşeti

Kargo Poşetleri

Baskılı Kargo Poşeti

Kargo Poşetleri

Balonlu Kargo Poşeti

Kargo Poşetleri

Yapışkanlı Kitap Kargo Poşeti

Kargo Poşetleri

Kargoculuk sektörü tarafından yoğun şekilde kullanılan kargo poşetleri işlevsel kullanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Balonlu kargo poşetleri veya balonsuz poşetler şeklinde ayrılan paketleme sisteminin cepli cepsiz versiyonları da bulunuyor. Ayrıca şeffaf kargo poşetleri de firmalar tarafından tercih edilen bir diğer üründür. Şeffaf poşetler kargoya verilen ürünün paket açılmadan görülmesini sağlıyor.

Kargo poşet tasarımları hakkında bilgi

Kargo poşetleri arasında balonlu ve balonsuz olmak üzere iki farklı seçenek var. Bu seçeneklerden balonlu poşetler, havalı paketleme sistemine benzer özellikleri kargo poşetine taşıyan bir yapıya sahip. Böylece ürünün taşınması sırasında düşmesi, sarsılması veya darbe alması halinde zarar görmesini engelliyor. Balonsuz kargo poşetleri de klasik paketleme poşetlerinden oluşan yapısı ile herhangi bir zarar gelmesi mümkün olmayan ürünler için tercih edilen poşetleri ifade ediyor.

Balonlu balonsuz kargo poşetlerinin yanı sıra cepli veya cepsiz kargo poşetleri de alternatif ürünler arasında. Cepli modellerde kargo poşeti üzerine yerleştirilen bölümle ufak ürünlerin veya fatura gibi ürüne ait bilgilerin yerleştirilmesi sağlanıyor. Cepsiz modeller en çok tercih edilen ve klasik poşetlemeye dayalı kargo poşet ürününü oluşturuyor. Bu modellerin arkasında yer alan adres ekleme bölümüne alıcı bilgileri yazılabilir veya alıcı faturası bantlanarak teslimat bilgileri eklenebilir.

Kargo poşetleri özellikleri

Kargo poşetleri kolay kullanıma sahip yapıları ile ürün paketlemede en çok tercih edilen kargo paketleme ürünleridir. Ağız tarafındaki yapışkanlı bölüm sayesinde ürün poşete konulduktan sonra yapıştırma işlemi kısa sürede gerçekleşir. Ürün güvenli bir şekilde alıcıya ulaşabilir. Sınırsız renk uygulamasına sahip kargo poşetlerinde kurumsal kimlik çizgisini yansıtan baskılarla özelleştirilmiş kargo poşetleri tasarlanabilir. Arzu edilmesi halinde kargo poşetleri baskısız bir şekilde de üretilebilir.

Balonlu balonsuz kargo poşetleri veya kurumunuz tarafından tercih edilen farklı tasarımlarında birinci sınıf hammadde kullanımına oldukça önem verilir. Böylece firma imajına zarar veren ve transfer sürecindeki darbelerden etkilenerek yırtılan poşetler yerine, dayanıklı ve sağlam kargo poşetleri teslim edilir. Marka imajına pozitif etki sağlanır.