Özel Ambalaj Ürünler

Yaptığımız İşler

Özel Ambalaj Ürünler

İhtiyaç duyulan her türlü özel ambalaj ve poşet ürünleri, birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilir. Kurumsal kimliği ön plana çıkaran ambalaj ürünlerinde renklendirmeden baskıya kadarki her süreçte modern teknikler uygulanır. Kaliteli ve işlevsel kullanıma sahip poşet, ambalaj ve özel ürünlere kurumsal kimlik uygulamaları yapılarak özelleştirilebilir.

Büzgülü Torba

Özel Ambalaj Ürünler

Çöp Torbası

Özel Ambalaj Ürünler

Dürüm Ekmek Poşeti

Özel Ambalaj Ürünler

Kilitli Torba

Özel Ambalaj Ürünler

Laminasyonlu Çantalar

Özel Ambalaj Ürünler

Sanayi Tipi Ürünler

Özel Ambalaj Ürünler

Shrink Film

Özel Ambalaj Ürünler

Strech Film

Özel Ambalaj Ürünler

İhtiyaç duyulan her türlü özel ambalaj ve poşet ürünleri, birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilir. Kurumsal kimliği ön plana çıkaran ambalaj ürünlerinde renklendirmeden baskıya kadarki her süreçte modern teknikler uygulanır. Kaliteli ve işlevsel kullanıma sahip poşet, ambalaj ve özel ürünlere kurumsal kimlik uygulamaları yapılarak özelleştirilebilir. Lamineli veya laminesiz ambalaj ürünleri, büzgülü torbalar veya kilitli torba ürünleri gibi her çeşit ambalaj çözümleri sunuluyor.

Özel ambalajlama ürünleri neler?

Ambalajlama ürün veya işlenen, üretilen mamulün paketlenmesi veya taşınması için gereksinim duyulan ürünleri kapsıyor. İhtiyaca göre değişen paketleme ve ambalaj çözümlerinde kullanılan hammadde doğaya dost maddelerden seçilmesi ve uygulamanın da aynı şekilde zararsız olmasının önemi oldukça büyüktür. Bu bakımdan markaların ihtiyaç duydukları çöp poşeti ürünlerinden, sanayi tipi ürün sınıflarına kadar doğada hızlı çözülebilen ambalaj ürünleri imal ediliyor.

Doğada uzun süre atık halinde kalmayan ve kaybolan ürünler arasında lamineli çanta ürünleri, kağıt poşetler veya dürüm poşetleri gibi farklı sektörlerin ihtiyaç duydukları ürünler yer alıyor. Ayrıca marka özelinde ihtiyaç  duyulan ambalajlama veya poşet ürünlerinin tasarımından üretimine kadarki süreçler gerçekleştiriliyor. Üretilen her ürüne kurumsal kimlik uygulamaları yapılarak marka konumlandırma çalışmalarına olumlu katkılar sunan ambalaj ürünleri ortaya çıkarılıyor.

Hangi ürüne ihtiyacınız var?

Endüstriyel kurumlara yönelik özel çözümler üreterek ihtiyacı karşılayacak paketleme ve ambalajlama çözümleri sunulabilir. Ürün gamınıza yüzde yüz uyum sağlayan poşet ve paketleme ürünlerinin boyutları ürün gamınız dikkate alınarak tespit ediliyor. Ayrıca önceden belirlenen boyut ve standart uygulamalara göre üretim yapılabiliyor. Paketleme ve ambalajlama ürünlerine karar vermeden önce ihtiyacınızı belirlemeniz ve en doğru ürünü seçmeniz maliyet açısından önemlidir.

Her türlü özel ambalaj ihtiyacını karşılayan yapımızla kaliteden ödün vermeden hareket eden işletmemizin size özel çözümleri ve fiyat teklifleri avantajlı ambalaj ürünlerine sahip olmanızı sağlıyor. Birinci sınıf malzeme seçimi, en son baskı teknikleri ve özelleştirilebilen standart yapılarla ambalaj ürünlerinize yeni bir boyut kazandırın. Uygun fiyat avantajları ve özel çözümlerle çanta ve poşet ürünlerinde maliyetlerinizi azaltın.