Blog

Eczane Poşeti Toptan

Eczane Poşeti Toptan

Eczane Poşeti Toptan ihtiyaçlarınız için C-Post Paketleme Ürünleri iletişime geçebilir; eczane poşeti fiyatları ve modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz ebat ve modelde siparişlerinizi hazırlayarak zamanında teslim etmekteyiz.

Eczane Poşeti Toptan üretimimiz en fazla tüketilen küçük boydan sizin ihtiyacınız olan farklı ölçülere göre de üretilebilmektedir. Baskılı veya baskısız üretilen modellerimiz el…

Devamı
Nonwoven Çantalar

Nonwoven Çantalar

Nonwoven çantalar; özel bir kumaş türü olan, dokusuz kumaşlar kullanılarak üretilir. Tela çanta olarak da bilinen bu çantalar, doğal yapısı sayesinde insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermez. Doğal lifler sayesinde üretilen bu kumaşlar, çözünebilir olmasından dolayı çevre kirliliğine de neden olmaz.

Nonwoven çantalar; dokuma işlemi uygulanmadan, ısı sayesinde birleştirilir.…

Devamı
Kağıt Çantalar

Kağıt Çantalar

Kağıt Çantalar, geri dönüşüm ürünlerinin revaçta olduğu son yıllarda, kullanım alanı genişleyen ürünler arasında yerini aldı.

Kağıt çantalar özellikle naylon poşetlerden farklı olarak insan sağlığı için tehdit oluşturmayan ürünlerdir. İmalat sürecinde tercih edilen hammaddelere bağlı olarak insan sağlığı üzerinde olumlu etkilere de sahip olan çantalar için alternatif ölçülerde ve tasarımlarda…

Devamı
Kargo Poşetleri

Kargo Poşetleri

Kargo poşetleri, özellikle son yıllarda değişim gösteren ticaret alışkanlıklarına bağlı olarak kullanımı zirveye çıkmış olan ürünler listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Kargo poşetleri, online platformlardan yapılan alışveriş hacminde gerçekleşen trajik yükselişe de bağlı olarak kullanımı artan, kargo şirketlerinde ise önemli bir gider kalemi olmaktadır. Bu sebeplerle firma odaklı şekilde düşünmek…

Devamı
Bez Çantalar

Bez Çantalar

Bez Çantalar son yıllarda gittikçe artan bir şekilde kullanım alanını genişletmeye devam ediyor. Özellikle yaşanan son pandemi sürecinin de etkisi ile değeri bir kez daha ön plana çıkan sağlıklı ürünler kategorisinde yer alan bez çantalar için farklı modellerde torbalara sahip olmak mümkün oluyor.

Bez Çantalar için farklı kullanım amaçlarına göre…

Devamı
Eczane Poşetleri

Eczane Poşetleri

Eczane Poşetleri arayışı içinde olan kullanıcıların, ürün siparişlerini vermeden önce dikkat ettikleri bazı detaylar bulunmaktadır. Karar verirken; kullanıma sunulacak olan bez torbanın hammaddesi, poşetlerin kalitesi, estetik görünüş açısından cazibesi ve tabii ki toptan eczane poşeti siparişlerinde belirleyici bir parametre olan ürün maliyeti, kullanıcıların ilk etapta dikkat ettiği parametrelerdir.

Eczane Poşetleri

Devamı