Plastik Çantalar

Yaptığımız İşler

Plastik Çantalar

Hem dayanıklı hem de kullanışlı yapıya sahip plastik çanta modelleri şimdi daha estetik! Takım çantalarından, modüler yapıya sahip menteşeli modellere kadar değişik tasarımlara sahip plastik çantalar, özelleştirilebilen tasarımları ile işletmelerin kullanımına sunuluyor.

Kulplu Plastik Çanta

Plastik Çantalar

El Geçmeli Plastik Çanta

Plastik Çantalar

Atlet Tipi Plastik Çanta

Plastik Çantalar

Atlet Tipi Körüklü Plastik Çanta

Plastik Çantalar

Atlet Tipi Kuruyemiş Poşeti

Plastik Çantalar

Medikal Plastik Kulplu Poşet

Plastik Çantalar

Takım çantası veya hırdavat ürünlerine özel tasarlanan çanta modelleri, endüstriyel alanda kullanıma uygun dayanıklı yapıları ile hem işlevsel hem de estetik özelliklere sahip.

Plastik çanta kullanım alanları nelerdir?

Farklı renk ve ebatlara sahip şekilde imal edilen plastik çanta tasarımları kullanım amacına göre farklı şekillerde tasarlanıyor. Birden fazla modüler yapısı ile ürün stoklama veya saklama alanı arttırılan plastik çantalar, yandan veya üsten eklemelerle stoklama alanı arttırılabiliyor. Ayrıca modüler yapıya sahip plastik çanta ürünleri sayesinde ürünleri kategorize etmek ve sınıflandırarak kullanmak kolaylaşıyor.

Plastik çantalar, tozlanması veya ıslanması halinde zarar görme ihtimali bulunan eşyaların saklanması açısından oldukça önemli çantalar arasında. Bu nedenle menteşe sistemiyle güçlendirilen plastik çanta tasarımları ile değerli elektronik eşyaları hem su hem de toza karşı korumak mümkün hale geliyor. Aynı zamanda menteşeli plastik çantalar daha güvenli bir taşıma imkanı sunan yapıları ile ön plana çıkıyor.

Plastik çanta ebatları

Minimal ürünler için tasarlanan ufak boyutlu plastik çantaların yanı sıra büyük ürünler için plastik çanta tasarımları yapmak da mümkündür. İşletme ihtiyacına göre belirlenen ebat, renk, kilitleme sistemi ve modüller üründen ürüne değişkenlik gösterebilir. Plastik çantalar için tercih edilen hammadde sayesinde dayanıklı hale dönüştürülen plastik aksam uzun süre kullanıma uygun yapısı ile ürün saklama ihtiyacını karşılayabilir.

Pek çok açıdan değerlendirilebilen plastik çantalar, özellikle hırdavat ürünlerinin depolanması, yedek parça gibi malzemelerin güvenli bir şekilde korunması açısından oldukça önemli çanta modelidir. Bu tür ürünlerin nakliyesinde de plastik çanta ürünlerinden yararlanılması halinde darbelere karşı ürünlerin korunması mümkün olabilir. Ayrıca plastik çanta, ürünlerin sınıflandırılarak düzgün şekilde görünmesi amacıyla da tercih edilebilir.

Plastik çantalar, ağır olmaması ve fazla yer kaplamaması açısından da avantaj sağlayan çanta tasarımları arasında yer alıyor.