Eczane Poşetleri

Yaptığımız İşler

Eczane Poşetleri

Doğada hızlı çözülebilen poşetlere ihtiyaç duyan eczane sektörü için farklı ebat ve tasarımlara sahip eczane poşetleri üretilebilir. El geçme veya atlet tipi eczane poşet tasarımlarına uygulanan kurumsal kimlik baskısı ile her eczane kendi markasını öne çıkarabilir.

Kulplu Eczane Poşeti

Eczane Poşetleri

El Geçmeli Eczane Poşeti

Eczane Poşetleri

Bez Eczane Poşeti

Eczane Poşetleri

Atlet Tipi Eczane Poşeti

Eczane Poşetleri

Doğada hızlı çözülebilen poşetlere ihtiyaç duyan eczane sektörü için farklı ebat ve tasarımlara sahip eczane poşetleri üretilebilir. El geçme veya atlet tipi eczane poşet tasarımlarına uygulanan kurumsal kimlik baskısı ile her eczane kendi markasını öne çıkarabilir. İlaç boyutlarına uygun şekilde tasarlanan eczane poşetleri, hem minimal hem de ortaya boy üretim standartları ile eczacıların ihtiyacını karşılıyor.

Eczane poşet tasarımları

El geçme poşetleri, saplı poşet çeşitlerine göre daha modern ve rahat taşınan özelliklere sahip. Bu nedenle eczacılar tarafından sıklıkla tercih edilen el geçme poşetleri, ufak üründen büyük veya birden fazla ürünü içine alacak ebatlarda üretilebilir. Ayrıca el geçme bölümü takviyeleri ile daha güçlü bir yapıda eczanelere sunulabilir. Askılı poşetlere göre ürünlerin daha rahat taşınmasını ve düzgün şekilde taşınmasını kolaylaştıran e geçme poşetleri üzerine amblem ve logo baskısı da yapılabilir.

Eczaneler tarafından tercih edilen bir diğer eczane poşeti, atlet veya klasik market poşeti olarak bilinen modeldir. Uygun fiyatlı ve ekonomik olması açısından tercih edilen poşetler alçak veya yüksek yoğunluk şeklinde imal edilir. 10 mikron inceliğe kadar üretilebilen eczane poşeti üzerine marka ve amblem baskısı yapılabilir. Atlet poşet tasarımları da eczane ürünlerine uygun boyutlarda üretilebilen ve alçak yoğunlukta bile iyi bir kullanım imkanı sunan poşet modelleri asında yer alır.

Eczane poşetleri boyutları

Eczane poşet ürünleri minimal yapıya sahip ebatlardan oluşur. Eczane ürün gamına uygun şekilde tasarlanılan poşetlerde dikkat edilen nokta yeterli kaliteye sahip olmasıdır. İstenilen renklerde basılabilen eczane poşetleri üzerine işlenen marka ile özelleştirilebilen tasarımlar ortaya çıkarılabilir. İlaç boyutları çok büyük olmadığından dolayı bu sınıftaki poşet ebatlarında büyük ve orta ebatlarda üretim söz konusu olmaz.

Eczane poşetlerine uygulanan kurumsal kimlik baskıları ile marka bilinirliğini arttırma yönelik avantaj elde edebilirsiniz. Renkler, çizgiler, logo ve amblem gibi eczane markasını yansıtan detaylara yer vermek kadar, iletişim bilgilerini de eklemek avantaj oluşturabilir. Kaliteli, kullanışlı ve size özel eczane poşetleri ile markanızı tanıtın.