Bez Çantalar

Yaptığımız İşler

Bez Çantalar

Doğa dostu bez çanta modellerine şimdi yer açın! Ülkemizdeki naylon çanta kullanımına yönelik bir dizi tedbirlerin getirilmesi ile daha fazla talep görmeye başlayan bez çanta tasarımları şimdi markaların en prestijli yüzü.

Ham Bez Çanta

Bez Çantalar

Kulplu Bez Çanta

Bez Çantalar

Nonwoven Bez Çanta

Bez Çantalar

Nonwoven Kulplu Bez Çanta

Bez Çantalar

El Geçmeli Bez Çanta

Bez Çantalar

El Geçmeli Körüksüz Bez Çanta

Bez Çantalar

Kulplu Bez Torba

Bez Çantalar

Bez Non-Woven Çanta

Bez Çantalar

Non-Woven Çanta

Bez Çantalar

Birbirinden farklı baskı teknikleri ile marka logo ve amblem uygulamaları yapılan bez çantalar uzun süre kullanımına uygun yapıya sahip. Nonwoven çanta veya ham bez çanta tasarımları doğaya dost her marka için çok daha uygun.

Ham bez çanta nedir, ne değildir?

Nonwoven kumaştan imal edilen çanta modelleri, dokuma veya örmeye gereksinim duymadan tasarlanır. Yüzde yüz doğa dostu olarak sunulan nonwoven çanta tasarımları, doğada atık oluşturmayan geri dönüşüme uygun yapısı nedeniyle çevre sorumlulukları bulunan işletmelerin öncelikli tercihleri arasında. Ayrıca ham bez ve nonwoven çanta tasarımlarında petrol türevi hiçbir katkı maddesi yer almaz. Bu haliyle doğası tamamen sağlıklı ve zararsız çantalar biri olan tasarımlar markaların en ideal yardımcısı.

Neden bez çanta tercih etmelisiniz?

Doğaya karşı herkesin sorumlulukları var. Şirketler de çevreyi korumak için iş süreçlerini iyileştirme ve yapısal dönüşümlerle daha yeşil bir doğa hayalini destekliyor. Bu konuda en başarılı uygulamalar arasına giren naylon poşet kullanımının sınırlanması ile doğaya dost bez çanta kullanımları ön plana çıktı. Böylece ağaçların kesilmesine gerek kalmadan, kraft ve karton gibi malzemelerden daha şık ve çeşitli baskı tekniklerinin kullanılabildiği bez çantalarla doğaya dost olabilir, marka imajınıza pozitif bir etki kazandırabilirsiniz.

Her şekilde ve ebatta ham bez çanta tasarımları

Nonwoven veya ham bez çantalar, farklı tasarım ve boyutlarda üretilebilen özellikleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ayrıca her sektöre özel tasarımların yaratılabildiği bez çanta uygulamaları uzun ömürlü yapıları ile marka promosyon ürünü olarak da tercih edilebilir. Birinci sınıf kumaşın özel teknikler kullanılarak ortaya çıkarılan bez çanta tasarımları üzerine her çeşit baskı uygulaması kolaylıkla uygulanabilir. Marka sadakati yaratmak için giderek tercih edilebilirliğini arttıran ham bez çanta tasarımlarına marka imzanızı atmanızın tam zamanı!